Electric Control and Distribution System

Electric Control and Distribution System


بردهای کنترل MCC ما حاوی ابزار لازم برای اهداف کنترل و همچنین واحدهای تغذیه اصلی هستند. علاوه بر این، این بردها دارای زیرساخت ارتباطی مورد نیاز برای سیستم های PLC، اتوماسیون مرکزی و SCADA هستند.

توجه ویژه ای به این موضوع می شود که کلیه تجهیزات و مواد سوئیچ ما که در تابلوهای ما استفاده می شود محصولات دارای گواهی کیفیت هستند.

کلیه قطعات ورق ها و گروه های مواد سوئیچ از بین موادی که در کارهای تولیدی GENÇ DEĞİRMEN مورد استفاده قرار می گیرند، تابلوهای برق تست شده و دارای گواهینامه TSE محصولات دارای برند با استانداردهای جهانی هستند.

LW – MW Distribution Boards


قطعات ورق تخته های ما با استانداردهای جهانی و با استفاده از آخرین تکنولوژی ساخته می شوند. ورق هایی که در محصولات ما استفاده می شود محصول اردمیر و با کیفیت مناسب مطابق با استانداردهای 6112 DIN EN 10130–99 DC01 برای ورق DKP، 1311 DIN EN 10142–00 DX51 D+Z برای ورق گالوانیزه و 316 یا 304 هنجارهای (1,430 1) برای ورق های ضد زنگ.

فرآیندهای برچسب زدن و کدگذاری رنگ کابل به صورت موردی در بردهای ما به منظور سهولت مونتاژ، تشخیص مشکل، مداخله سریع با مشکل / شکست و حل مشکل انجام و انجام می شود.

 LTD – Switch Panels Center and Secondary Distribution Panels are Inner Covered


تابلوهای سوئیچ یک سیستم برد کنترل جامع است که تضمین می کند مدارهای برق به دلیل جریان های بیش از حد و نوسانات ولتاژ آسیبی نبیند، مدار را به طور معمول باز و بسته می کند یا هر زمان که به مقدار جریان از پیش تعیین شده رسید، مدار را بلافاصله یا با تاخیر باز و بسته می کند. بنابراین عملکرد بدون مشکل و ایمن همه واحدهای ضروری در فرآیند را تضمین می کند.

PLC Boards


PLC در تولیداتی استفاده می شود که بدون هیچ گونه لمس دستی به ویژه در تقریباً هر منطقه در فرآیندهای صنعتی امروزی انجام می شود. بسیاری از کاربردها مانند سیستم های توزیع انرژی، اتوماسیون های پیچیده کارخانه، نوار نقاله ها، کنترل دور موتور و غیره را می توان با استفاده از سیستم های PLC به بهترین شکل مدیریت کرد.

بردهای PLC به منظور انجام خودکار مراحل فرآیندی که باید کنترل شوند و بردها در این مراحل فرآیند طراحی شده اند. علاوه بر این، این بردها دارای زیرساخت ارتباطی لازم برای سیستم های اسکادا و همچنین اتوماسیون متمرکز هستند.

Piano Type and Vertical type Control Panels


تابلوهای نوع پیانو تابلوهایی هستند که به منظور اطمینان از کنترل و نظارت بر امنیت تاسیسات استفاده می شوند. این تابلوها برای محل استفاده و هدف مورد نظر طراحی شده اند.

در تابلوهای نوع پیانو، یک نمودار جریان مربوط به فرآیند وجود دارد که تحت کنترل نگه داشته می شود و از نظارت بر تمام فرآیندهای مربوطه از طریق چنین نمودار جریان اطمینان حاصل می شود. به این ترتیب پردازش سیستم می تواند مرحله به مرحله دنبال شود و خرابی های احتمالی توسط چراغ های LED و هشدارهای صوتی به اپراتور مربوطه منتقل می شود. تابلوهای پیانو با هماهنگی تابلوهای MCC در حال بهره برداری هستند. در موارد بهره برداری، خاتمه فرآیند/سیستم یا در موارد خرابی، امکان انجام برخی مداخلات محلی بدون توقف کل سیستم وجود دارد.

Measurement and Tr Panels for GES Power Plants


  • ساختار مدولار جوش داده شده در تابلوهای نوع داخلی
  • کلاس حفاظت IP44
  • آب بند تلسکوپی که در برابر دما، گرد و غبار و رطوبت مقاوم است
  • ماژول فن برای تهویه و گزینه های فن که برای نیازهای مختلف مناسب هستند
  • قابلیت نصب سریع و آسان